Kubica: Pedał hamulca wpadał mi w podłogę
13 października 2007Bolid polskiego kierowcy znów zawiódł. Dlatego Robert Kubica nie zachwycił podczas wczorajszych treningów. W pierwszym nawalił układ paliwowy. Przez to Polak nie przejechał ani jednego szybkiego okrążenia. W drugiej sesji miał problemy z hamulcami,