Drużyna Małgorzaty Dydek znów przegrała w lidze WNBA
13 października 2007Koszykarki Connecticut Sun przegrały już trzeci mecz w lidze WNBA. Tym razem odniosły porażkę na własnym parkiecie z Detroit Shock 74:79. Nie pomogła dobra gra Małgorzaty Dydek, która zdobyła 11 punktów, miała dziewięć zbiórek, dwa bloki i jedną asystę.