Korea Płd. - Polska 2:2
Bramki: Chu-Young Park 66 i 76 - Lewandowski 30, Błaszczykowski 83
Korea: Sung-Ryong Jung - Hong Chul, Tae-Hwi Kwak, Jeong-Ho Hong, Jae-Sung Lee - Bit-Garam Yoon, Sung-Yong Ki (57. Ja-Cheol Koo), Tae Hee Nam - Dong-Won Ji, Dong-Gook Lee (46. Heung-Min Son), Chu-Young Park
Polska: Łukasz Fabiański - Marcin Wasilewski, Damien Perquis, Grzegorz Wojtkowiak, Jakub Wawrzyniak - Jakub Błaszczykowski (86. Komorowski), Eugen Polanski (63. Adam Matuszczyk), Dariusz Dudka (78. Sławomir Peszko), Rafał Murawski (90+1. Tomasz Jodłowiec), Maciej Rybus (71. Adrian Mierzejewski) - Robert Lewandowski (68. Paweł Brożek).

Koniec meczu: Remisujemy z Koreą 2:2. Nasi piłkarze tylko fragmentami byli równorzędnym przeciwnikiem dla Azjatów. Zwłaszcza w drugiej połowie gospodarze dominowali na boisku. Krótko podsumowując mecz w wykonaniu piłkarzy Franciszka Smudy trzeba przyznać, że wynik jest lepszy niż gra.

90+1. min. - Zmiana w naszym zespole. Na boisku pojawił się Jodłowiec za Murawskiego

89. min. - Szybka akcja Polaków, ale Brożek jest na spalonym

86. min. - Zmiana w naszej reprezentacji. Komorowski zastępuje Błaszczykowskiego

83. min. - Goooooooooooooooooooool!!!! Błaszczykowski przejął piłkę po błędzie obrońcy i wyszedł sam na sam z bramkarzem. Nasz kapitan nie zmarnował okazji i jest 2:2!

82. min. - Kolejne zamieszanie w naszym polu karnym. Znów rozpaczliwie bronimy bramki

78. min. - Na boisku pojawił się Peszko, który zmienił Dudkę

77. min. - Błaszczykowski wpadł w pole karne rywali. Minął jednego i wpadł na drugiego. Polak się przewrócił, a sędzia kazał grać dalej

76. min. - Gol. Niestety znów dla Koreańczyków. Kontrę rywali krwią wykorzystuje Chu-Young Park. Napastnik gospodarzy w sytuacji sam na sam z Fabiańskim posyła piłkę do siatki między nogami naszego golkipera

75. min. - Mierzejewski padł w polu karnym rywali, ale sędzia nie podyktował "jedenastki"

73. min. - Po przechwycie w środkowej strefie boiska, Paweł Brożek znalazł się sam na sam z bramkarzem. Niestety przestrzelił...

71. min. - Trzecia zmiana w naszym zespole. Mierzejewski zmienia Rybusa

69. min. - Koreańczycy złapali wiatr w żagle. Natomiast my totalnie się pogubiliśmy. Rywale w ciągu dwóch minut mogli stracić kolejne dwa gole

68. min. - Lewandowski schodzi z boiska. Zmienia go Brożek

66. min. - Gol. Niestety dla rywali. Najpierw Perquis nie sięgnął piłki po dośrodkowaniu. Potem Wawrzyniak nie zablokował odegrania do Chu-Young Park, a ten z pięciu metrów wpakował piłkę do naszej siatki

65. min. - Lewandowski uderzał z 20 metrów metr obok słupka bramki gospodarzy

63. min. - Zmiana w naszym zespole. Matuszczyk zastąpił Polanskiego

62. min. - Rzut wolny dla Polaków z okolicy narożnika pola karnego. Po dośrodkowaniu Rybusa zrobiło się gorąco pod bramką rywali, ale ostatecznie obrońcy poradzili sobie i wybili piłkę

60. min. - Polacy próbowali przeprowadzić szybką akcję, ale skończyło się na trzecim podaniu i znów się nie udało przenieść gry na połowę rywala

58. min. - Polanski fauluje rywala przed polem karnym. Rzut wolny dla Koreańczyków. Chu-Young Park fatalnie go wykonał. Piłka przeleciała wysoko nad naszą bramką

55. min. - Rośnie przewaga gospodarzy. Polacy mają kłopot z utrzymaniem się przy piłce. Przez to nie możemy wyjść z akcją z własnej połowy

53. min. - Po błędzie Wojtkowiaka dobrą okazję do wyrównania miał Chu-Young Park. Na szczęście nie trafił w bramkę

52. min. - Wasilewski za późno doskoczył do rywala i w ten sposób pozwolił mu oddać strzał. Piłka przeleciała nad bramką Fabiańskiego

51. min. - Błaszczykowski znakomicie zastawił się ciałem i wymusił faul rywala. Dzięki temu utrzymaliśmy się przy piłce

48. min. - Koreańczycy odpowiadają szybką akcją po której mają rzut rożny. Po nim niebezpiecznie głową strzelał Sung-Yong Ki

47. min. - Wasilewski z autu wrzucił piłkę w pole karne. Najwyżej wyskoczył Lewandowski i uderzył ją głową. Futbolówka przeleciała tuż nad poprzeczką, ale nawet jakby wpadła do bramki to sędzia nie uznałby gola. Polak faulował rywala

46. min. - Drugą połowę rozpoczęli Koreańczycy

Koniec pierwszej części meczu:

45. min. - Błaszczykowski dryblingiem próbował przedrzeć się prawą stroną. Nic z tego nie wyszło

42. min. - Wasilewski wygrywa pojedynek główkowy w naszym polu karnym i oddala niebezpieczeństwo od naszej bramki

37. min. - Gorąco było pod naszą bramką. Koreańczyk wpadł w pole karne piłką. Ograł dwóch naszych zawodników i gdy składał się do strzału futbolówkę zabrał u Murawski

33. min. - Kolejna dobra akcja Polaków. Rybus wyłożył przed polem karnym piłkę Błaszczykowskiemu. Pomocnik Borussii uderzył ale tym razem golkiper rywali złapał piłkę

32. min. - Fabiański łapie piłkę po rzucie rożnym. Pewna i dobra interwencja naszego bramkarza.

30. min. - Gooooooooooooooooooooool!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Błaszczykowski uderzył z dystansu. Piłka trafił w poprzeczkę, potem odbiła się od murawy. Lewandowski ubiegł obrońcę oraz bramkarza i dobił ją głową do siatki

28. min. - Polański z lewej strony wpadł z piłką w pole karne i podał wzdłuż bramki. Piłkę wybił jednak dobrze ustawiony obrońca gospodarzy

25. min. - Zamieszanie w polu karnym biało-czerwonych. Na szczęście blokujemy strzały rywali

22. min. - Polacy przez chwilę byli w polu karym Koreańczyków, ale po nieporozumieniu Błaszczykowskiego z Rybusem tracimy piłkę

20. min. - Faul Wawrzyniaka przy linii bocznej. Po wrzutce z rzutu wolnego napastnik gospodarzy uderzył głową tuż nad poprzeczką

16. min. - Pierwsza żółta kartka w tym meczu. Niestety ukarany nią zostaje Rybus

11. min. - Swoją szans mieli teraz Koreańczycy. Strzał jednego z nich minimalnie minął słupek bramki Fabiańskiego

9. min. - Polanski przedarł się środkiem i oddał strzał z przed pola karnego. Golkiper nie miał problemu ze złapaniem piłki

6. min. - Pierwszy strzał Polaków na bramkę przeciwników. Po dośrodkowaniu Błaszczykowskiego z rzutu wolnego głowa uderzał Lewandowski

4. min. - Wasilewski w polu karnym blokuje strzał rywala

3. min. - Polacy drugi raz w tym meczu łapią Koreańczyków na spalonym

2. min. - Wasilewski faulem przerywa akcję gospodarzy

1. min. - Rywale od razu agresywnie doskoczyli do Polaków i zabrali im piłkę

Początek meczu: Zaczęli Polacy