Mariusz Wlazły najlepszym siatkarzem 20-lecia w głosowaniu kibiców
01 czerwca 2020Wieloletni atakujący PGE Skry Bełchatów Mariusz Wlazły został najlepszym zawodnikiem 20-lecia Polskiej Ligi Siatkówki. Kibice w głosowaniu wybrali też drużynę 20-lecia, w skład której weszli m.in. Paweł Zagumny, Stephane Antiga, Piotr Nowakowski i Michał Winiarski.