Polscy siatkarze marsz po olimpijskie złoto zaczną od meczu z Irańczykami
13 lutego 2020Polscy siatkarze poznali terminarz turnieju olimpijskiego w Tokio i występ w grupie A zaczną 25 lipca meczem z Irańczykami. W dalszej kolejności zmierzą się z: Włochami, Wenezuelczykami, Japończykami i Kanadyjczykami.