Smutek we Francji
12 października 2007Cała Francja śledziła przed telewizorami finał mistrzostw świata. Po serii rzutów karnych, która rozstrzygnęła losy tytułu na korzyść Włochów, Francję ogarnęła rozpacz. Kibice "trójkolorowych" pozostali w swoich domach i w ciszy przeżywali porażkę.