Damian Wleklak odchodzi z Wisły Płock
13 października 2007Jeden z najlepszych polskich szczypiornistów wyjedzie za granicę. Damian Wleklak z Wisły Płock podpisał kontrakt z nowym klubem. "Jeszcze nie mogę zdradzić, co to za drużyna. Odchodzę, bo chcę spróbować czegoś nowego" - powiedział wicemistrz świata dziennikowi.pl.