Wisła Kraków - Legia Warszawa 1:0 (1:0)
Bramka: Marcelo (36')

I połowa:

Początek spotkania był zacięty. Już w 3. minucie w dobrej sytuacji znalazł się Paweł Brożek, ale sędize odgwizdał spalonego. W odpowiedzi - strzał Rogera, ale zablokowany przez Głowackiego.

W 8. minucie z rzutu wolnego dośrodkował Małecki, ale Mucha, chociaż z trudem, dał radę obronić. Kilka minut później znów groźnie pod bramką Legii. Z dystasu uderzał Boguski, ale ponad poprzeczką.

Po starciu z Borysiukiem, w polu karnym Legii upadł Paweł Brożek, ale sędzia nie dopatrzył się niczego zabronionego i kazał grać dalej.

29. minuta, błąd legionistów i piłka trafiła w pole karne do Pawła Brożka. Napastnika Wisły powstrzymał Astiz.

Tak było w 25. minucie kiedy to Rybus skiksował i piłka trafiła wprost pod nogi Pawła Brożka ustawionego na siódmym metrze. Napastnik Wisły był tak zaskoczony tym prezentem, że Choto zdołał mu wybić futbolówkę.

1:0 dla Wisły! 36. minuta i akcję wiślaków zakończył Marcello! Brazylijczyk dostał piłkę od Boguskiego i bez problemów pokonał Muchę.

Kilka minut później mogło być już 2:0. Piłkę od Gizy przechwycił Małecki, potem minął Descargę i strzelił...obok bramki.

Już w doliczonym czasie gry Wisła znów miała okazję. Zieńczuk uderzał groźnie przy słupku, ale Mucha dał radę wybić piłkę na rzut rożny.

II połowa:

Od początkiu drugiej połowy Legioniści robią wszystko, by chociaz wyrównać, ale wiślakom jednobramkowe prowadzenie nie wystarcza i chcą więcej.

W 50. minucie Giza próbował uderzać z 15 metrów po podaniu Rogera, ale strzał zablokował Głowacki. W 66. minucue okazję do wyrównania miał Chinyama. Był to pierwszy strzał Legii na bramkę Wisły, ale stołeczny napastnik nieznacznie chybił.

W 72. minucie kolejna fantastyczna okazja dla Legii. Giza podał piłkę pod nogi Chinyamy, ale ten nie dał rady oddac strzału. Piłka trafiła pod nogi rybusa, którego strzał bez problemów obronił Pawełek. Dobijał Iwański, ale trafił... w Chinyamę. Potem jeszcze z rzuto rożnego Roger wyrzucił piłkę prosto w ręce Pawełka.

Wisła: Pawełek, Singlar, Marcelo (78' Jirsak), Głowacki, Piotr Brożek, Małecki, Sobolewski (70' - Cantoro), Diaz, Zieńczuk, Paweł Brożek, Boguski (66' - Ćwielong)

Legia: Mucha, Descarga (46' - Komorowski), Choto, Astiz, Kiełbowicz (62' - Jarzębowski), Giza, Borysiuk (73' - Radović), Iwański, Roger, Rybus, Chinyama

Ruch Chorzów - Piast Gliwice 0:0

Ruch: Pilarz - Brzyski, Adamski, Grodzicki, Jakubowski (59' - Straka) - Nowacki, Baran, Pulkowski, Grzyb - Janoszka (61' - Fabus), Jezierski (79' - Sobiech)

Piaste: Kasprzik - Michniewicz, Glik, Kowalski, Bronowicki (71' - Podgórski) - Sedlacek, Muszalik, Wilczek (88' - Prędota), Seweryn, Smektała - Olszar (46' - Gamla).