Tysiące kibiców jadą do Dortmundu
12 października 2007Już drugi dzień Polacy szturmują niemiecką granicę. Służby graniczne szacują, że do naszych zachodnich sąsiadów przejechało już kilka tysięcy kibiców! Zmusiło to strażników do wytężonej pracy, ale dzięki temu na przejściach nie potworzyły się korki. A najważniejsze, że wszyscy kibice jadą z nadzieją, że w dzisiejszym meczu będzie lepiej niż z Ekwadorem!