Kubica liczy na sukces w Chinach
12 października 2007"Nie mogę się doczekać wyścigu w Szanghaju" - mówi Robert Kubica, kierowca BMW Sauber. Grand Prix Chin odbędzie się w najbliższy weekend, ale nasz kierowca jest już na miejscu, żeby się zaaklimatyzować. "Liczę na kolejny udany występ" - zapowiada.