Leo Beenhakker: Żadnego meczu nie odpuścimy
12 października 2007"Nieważne, czy gra się z Portugalią, czy z Azerbejdżanem, zawsze trzeba dać z siebie wszystko" - mówi dziennikowi.pl trener reprezentacji Polski, Leo Beenhakker. Już w sobotę biało-czerwoni zagrają mecz eliminacyjny do Euro 2008.