Piłkarze Zagłębia dostaną fortunę za awans do LM
12 października 2007Mają o co grać. 8 milionów zł - tyle dostaną do podziału piłkarze Zagłębia Lubin, jeśli uda im się awansować do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Jednak do tego droga daleka. Najpierw trzeba pokonać Steaue Bukareszt, a potem kolejnego silnego rywala.