Legia Warszawa wygrała 2:1 z ŁKS Łódź
13 października 2007Dla Legii to był mecz ostatniej szansy. Piłkarze Dariusza Wdowczyka musieli pokonać ŁKS Łódź, żeby realnie myśleć o obronie tytułu mistrzów Polski. Legioniści nie zawiedli i wygrali 2:1. Do lidera Orange Ekstraklasy, Zagłębia Lubin tracą osiem punktów.