Minimum cztery skorumpowane kluby spadną do niższej ligi
13 października 2007Pierwszoligowe Arka Gdynia i Górnik Łęczna, drugoligowe KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, Górnik Polkowice, Podbeskidzie Bielsko-Biała i Zawisza Bydgoszcz to kluby zamieszane w gigantyczną aferę korupcyjną w polskim futbolu. Wydział Dyscypliny PZPN zadecydował, że co najmniej cztery z nich spadną do niższych lig.