Robert Kubica: Mogłem pojechać lepiej
13 października 2007Nasz kierowca po raz kolejny wypadł fenomenalnie. Na trudnym torze w Grand Prix Monako Robert Kubica zajął rewelacyjne piąte miejsce. Sam jednak nie jest do końca zadowolony ze startu. "Można było osiągnąć lepszy wynik, ale cieszę się ze zdobycia ważnych punktów - powiedział Kubica. Polak znów miał problemy z bolidem.