Agnieszka Radwańska przegrała z... deszczem
13 października 2007"Ciągle pada" - tak może zaśpiewać nasza najlepsza tenisistka. Agnieszka Radwańska miała na dziś zaplanowany mecz z Włoszką Marą Santangelo w wielkoszlemowym turnieju Roland Garros. Ale zawodniczki nie pojawiły się na korcie. W Paryżu od rana pada deszcz.