Polska tenisistka odpadła z Wimbledonu
12 października 2007Agnieszce Radwańskiej nie udało się awansować do najlepszej ósemki turnieju na trawiastych kortach Wimbledonu! Polska tenisistka w czwartej rundzie przegrała z drugą zawodniczką w światowym rankingu, Belgijką Kim Clijsters. Ale i tak dojście do tej fazy zawodów jest sporym osiągnięciem dla naszej 17-latki.