Kubica poucza polskich fanów Formuły 1
12 października 2007"Nikogo nie obchodziłem, a teraz chyba wszyscy o mnie wszystko wiedzą. Nie chcę tego!" - żali się Kubica. Bo uważa, że większość ludzi w Polsce nie rozumie Formuły 1. "Nie liczę się tylko ja! To jest sport drużynowy" - mówi nasz kierowca.