Małysz: Niemiec polskim skoczkiem? Czemu nie!
12 października 2007Już wkrótce Niemiec może zostać polskim skoczkiem narciarskim! Alexander Herr zgłosił się sam z tą sensacyjną propozycją do Polskiego Związku Narciarskiego. A co na to Adam Małysz? "Byłoby fajnie. To dobry zawodnik" - powiedział dziennikowi.pl.