W Irlandii wybudują stadion w więzieniu
12 października 2007Piłkarscy kibice pójdą do więzienia. Jednak zamiast siedzieć w obskurnych celach, będą zasiadać na wygodnych fotelikach, zajadać popcorn i oglądać mecze. A wszystko to dlatego, że władze hrabstwa Antrim w Irlandii Północnej zdecydowały, że na terenie słynnego więzienia Maze wybudują stadion.