Kubica: Lepiej o tym wyścigu jak najszybciej zapomnieć
13 października 2007"Miałem dziś na trasie chyba wszystkie możliwe problemy. Od kłopotów ze skrzynią biegów do przebicia opony. Lepiej, żebym jak najszybciej zapomniał o tym wyścigu" - podsumował Grand Prix Malezji Robert Kubica. Jedyny Polak w Formule 1 zajął na torze w Sepang ostatnie miejsce, bo znowu nawalił jego bolid.