Piłkarze pobili się po meczu w Szczecinie
13 października 2007Przez pełne 90 minut meczu w Szczecinie dochodziło do spięć. Po zakończeniu spotkania miejscowej Pogoni z Wisłą Kraków piłkarzom puściły nerwy i urządzili sobie bijatykę. Najpierw przepychali się na boisku, żeby w drodze do szatni stoczyć bójkę.