Bełcik i Wlazły najlepsi w 20-leciu Polskiej Ligi Siatkówki
30 maja 2022Izabela Bełcik i Mariusz Wlazły zostali uznani najlepszymi zawodnikami 20-lecia Polskiej Ligi Siatkówki (PLS). Podsumowania działalności dwóch dekad tej organizacji dokonano podczas uroczystej gali w Warszawie.