Znany piłkarz zdradził Legię i będzie grać w Wiśle
12 października 2007Serbski napastnik Stanko Svitlica znowu będzie występować w Orange Ekstraklasie. I skacze ze szczęścia. Dlaczego? Bo kocha nasz kraj i grając w Niemczech ciągle myślał, żeby wrócić do Polski. "Nie chciała mnie Legia, to poszedłem do Wisły" - mówi piłkarz. Kibice z Warszawy już nazwali go zdrajcą.