Wisła nadal liderem, Legia odrabia straty
12 października 2007W 11. kolejce Orange Ekstraklasy lider zgubił dwa punkty. Wisła Kraków zremisowała w Lubinie z Zagłębiem 0:0. Potknięcie ekipy spod Wawelu wykorzystały Legia Warszawa i ŁKS Łódź. Obie drużyny wygrały swoje mecze i zmniejszyły dystans do prowadzących w tabeli piłkarzy "Białej Gwiazdy".