Nie ma już biletów na hitowy mecz Lecha z Legią
13 października 2007Na ten mecz kibice w Poznaniu szykują się już od dawna. Choć do spotkania Lecha z warszawską Legią pozostały jeszcze ponad trzy tygodnie, to kibice "Kolejorza" wykupili już wszystkie wejściówki. Bilety rozeszły się w ekspresowym tempie i na trybunach przy ulicy Bułgarskiej zasiądzie komplet publiczności.