El. ME koszykarek: Biało-czerwone minimalnie gorsze od Słowenek
24 listopada 2022Reprezentacja Polski koszykarek przegrała w Gnieźnie ze Słowenią 71:78 (14:26, 27:11, 13:17, 17:24) w 3. kolejce eliminacji mistrzostw Europy 2023. W niedzielę rywalkami biało-czerwonych będzie w Tiranie Albania.