Mateusz Morawiecki: Grupa Azoty ZAKSA perłą w koronie polskich klubów
20 lipca 2022"Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle to perła w koronie polskich drużyn klubowych" - napisał na Facebooku premier Mateusz Morawiecki. Jak dodał, ten zespół inspiruje kolejne pokolenia młodych siatkarzy.