Michał Tomczak: To co zrobiła Arka, to obrzydlistwo
12 października 2007"Taki klub nie powinien grać w I lidze. To co zrobili działacze Arki to obrzydlistwo" - mówi szef Wydziału Dyscypliny Michał Tomczak. Wczoraj piłkarski klub z Gdyni, który jest zamieszany w aferę korupcyjną, został zawieszony na miesiąc w rozgrywkach PZPN. Grożą mu walkowery i degradacja do III ligi.