Polscy tenisiści mogą zgarnąć dużo pieniędzy
12 października 2007W tym roku na kortach zarobili już 300 tys. dolarów (900 tys. zł). Ale do pełni szczęścia brakuje im jeszcze występu w turnieju tenisowym Masters Cup. Jeśli nasi debliści - Mariusz Fyrstenberg i Mariusz Matkowski - utrzymają do końca sezonu ósmą pozycję w światowym rankingu, to pojadą na prestiżowy turniej do Szanghaju.