Boniek: Skorumpowane kluby trzeba surowo ukarać
13 października 2007"To, co robili ludzie w Gdyni, to coś potwornego, co nie ma nic wspólnego z futbolem. Tylko kibiców żal, których oszukiwano. A sankcja w postaci zawieszenia, ale bez walkowerów nie bardzo mi się podoba" - mówi Zbigniew Boniek. Były trener reprezentacji Polski i wieloletni działacz PZPN jest za surowymi karami dla skorumpowanych klubów.