Krychowiak, który z powodu kontuzji nie trenuje, przyjechał do hotelu Arłamów o godz. 1.30 w nocy. Rano udał się z resztą zespołu na odprawę, a potem podda się badaniom u lekarza reprezentacji Jacka Jaroszewskiego.

Reklama

Po odprawie piłkarze będą mieli szkolenie odnośnie zmian w przepisach. Poprowadzi je Szymon Marciniak, który jest w gronie 18 sędziów nominowanych na Euro. Biało-czerwoni będą mieli również prezentację na temat dopingu w sporcie. Poprowadzi ją dyrektor Instytutu Sportu w Warszawie Andrzej Pokrywka. Rano natomiast miała miejsce niezapowiedziana kontrola antydopingowa.

Po południu zaplanowany jest trening na boisku.

Zgrupowanie zakończy się w poniedziałek uroczystą kolacją, podczas której trener Adam Nawałka ogłosi 23-osobową kadrę na Euro 2016.

Na początku przyszłego miesiąca biało-czerwoni rozegrają dwa ostatnie mecze towarzyskie - 1 czerwca z Holandią w Gdańsku i 6 czerwca z Litwą w Krakowie. Dzień po tym drugim spotkaniu odlecą do swojej francuskiej bazy w La Baule.

Reklama

Mistrzostwa Europy rozpoczną się 10 czerwca, tego dnia gospodarze zagrają w grupie A z Rumunią na Stade de France w podparyskim Saint-Denis. Podopieczni Nawałki pierwszy mecz o punkty w grupie C rozegrają 12 czerwca z Irlandią Północną w Nicei. Cztery dni później zmierzą się z Niemcami w Saint-Denis, a 21 czerwca spotkają się z Ukrainą w Marsylii.