"Niedźwiadki" w rozgrywkach regularnych odniosły 65 zwycięstw i zdobyły 135 punktów ustanawiając w obu kategoriach rekordy.

Przed tym sezonem rekord zwycięstw należał do dwóch drużyn. Detroit Red Wings w rozgrywkach 1995/96 i Tampa Bay Lightning w 2018/19 odniosły po 62 zwycięstwa. Natomiast rekord punktowy należał do Montreal Canadiens - 132 pkt w sezonie 1976/77.

Prowadzenie Bruins już w szóstej minucie dał David Pastrnak, a na początku drugiej tercji podwyższył Brad Marchand. Jeszcze w tej samej części gry gola dla Panthers zdobył Matthew Tkachuk oraz Jake DeBrusk dla gospodarzy.

Wynik meczu ma teraz znacznie większe znaczenie niż wcześniej. Nie ze wszystkiego w naszej grze jestem zadowolony, ale ostateczny rezultat jest bardzo dobry - podkreślił trener Bruins Jim Montgomery.

To było jedyne z czterech spotkań, które zakończyło się różnicą większą niż jedna bramka. Hokeiści Carolina Hurricanes wygrali u siebie z New York Islanders 2:1, Los Angeles Kings pokonali na wyjeździe z Edmonton Oilers 4:3 po dogrywce, a aż dwie dogrywki potrzebne były w Dallas. Ostatecznie miejscowi Stars ulegli Minnesota Wild 2:3.

W Teksasie świetnie spisywali się obaj bramkarze. Strzegący bramki "Gwiazd" Jake Oettinger zatrzymał 45 strzałów, a Filip Gustavsson z Wild 52, z czego aż 27 w obu dogrywkach.