Polska - Węgry 28:31

60. min. - Karny dla Węgrów... gol. Tłuczyński trafia w słupek. Przegrywamy mecz 28:31.

59. min. - Odzyskujemy piłkę i gol Jureckiego. Przegrywamy 28:30. Czas dla Węgrów.

58. min. - Gole z obu stron. Nadal tracimy trzy bramki do rywali, ale mamy piłkę. Niestety ją tracimy.

57. min. - Wyszomirski broni. Gol Jureckiego. Jest 29:26 dla Węgrów.

56. min. - Dwóch Węgrów wykluczonych i gol Jaszki.

55. min. - Karny i kara dla Tomczaka. Węgrzy nie marnują okazji. Prowadzą 29:24 i grają jeszcze w przewadze.

54. min. - Trafia Jaszka.

53. min. - Gol dla Węgrów Robi się fatalnie. Przegrywamy 23:28.

52. min. - Kuchczyński rafia w bramkarza rywali.

51. min. - Gol Kuchczyńskiego. Jest 26:23 dla rywali. A po chwili już 27:23.

50. min. - Kontra Węgrów i tracimy bramkę.

49. min. - Karny dla rywali... gol. Przegrywamy 21:25. Gol Jurkiewicza.

48 min. - Gol Tomczaka i jeszcze kara dla Węgra.

47. min. - W osłabieniu tracimy gola.

46. min. - Gol Jureckiego. Już czwarty w tym spotkaniu. Kara dla Grabarczyka.

45. min. - Bramka Rosińskiego. Przegrywamy 19:22. Karny dla Węgrów... gol. Znów tracimy do nich cztery "oczka".

44. min. - Strata Polaków. Wyszomirski znów ratuje nam skórę.

43. min. - Broni Wyszomirski.

42. min. - Fantastyczny rzut Jurkiewicza i gol.

41. min. - Kontra przeciwników kończy się golem.

40. min. - Szybka akcja i gol Kuchczyńskiego. Przegrywamy 17:21.

39. min. - Błąd Węgrów, ale i strata Polaków. Wyszomirski pokonany.

38. min. - 20. bramka dla rywali. Kara dla Węgra. Gramy w przewadze. Jurasik trafia do siatki.

37. min. - Gol dla Węgrów. Przegrywamy już 14:19. Wreszcie Rosiński pokonuje bramkarza rywali.

36. min. - Atak pozycyjny "biało-czerwonych" kończy się niecelnym rzutem Zaremby.

35. min. - Bielecki znów nie trafia. Blok Polaków.

34. min. - Golkiper rywali broni dwa rzuty Polaków z rzędu. Węgrzy natomiast trafiają i przegrywamy już 18:14.

32. min. - Bielecki gubi piłkę. Gol dla Węgrów. Tracimy do nich trzy gole.

31. min. - Drugą część gry zaczęli Węgrzy. Wyszomirski broni.

30. min. - Rzucamy źle. Natomiast rywale się nie mylą. Przegrywamy 14:15. W kolejnej akcji tracimy piłkę. Znów kontra Węgrów zakończona golem i to oni prowadzą po pierwszej połowie 16:14.

29. min. - Strata Polaków. Kontra rywali. Gol i jest remis 14:14.

28. min. - Rzut Tkaczyk obroniony. Kara dla Tkaczyka. Gol dla Węgrów.

27. min. - Szmal pokonany. Prowadzimy 14:12. Wenta prosi o czas.

26. min. - Strata Polaków. Dobra brona naszego zespołu. Odzyskaliśmy piłkę, a po chwili ją znów tracimy.

24. min. - Karny dla rywali... gol.

23. min. - Gol dla Węgrów. Szybka akcja i branka dla Polski i jest 14:10.

22. min. - Blok Polaków. Akcja i trafia Jurecki.

21. min. - Przechwyt i gol Tłuczyńskiego. To jego 47. bramka na tym turnieju. Jest 12:9 dla nas.

20. min. -Dziura w naszej obronie i tracimy bramkę. Szybka odpowiedź Jurkiewicza.

19. min. - Szmal broni. Tłuczyński trafia z lewego skrzydła. 10:7 dla Polski.

18. min. - Rzut karny dla rywali... gol. Odpowiadamy bramką Zaremby.

17. min. - Gol Jureckiego. Prowadzimy 8:6.

16. min. - Kuchczyński trafia w nogi bramkarza. Faul ataku Węgrów.

15. min. - Dobra akcja Polaków w obronie. Mamy piłkę. Rzut Bieleckiego obroniony. Gol dla Węgrów.

14. min. - Świetnie broni Szmal, a Bielecki cudownie rzuca z dystansu i prowadzimy 7:5.

13. min. - Po chwili obie strony rzucają po golu.

12. min. - Jaszka trafia w bramkarza. Węgrzy tracą piłkę. Akcja Polaków i bramka Kuchczyńskiego. Prowadzimy 5:4.

11. min. - Szmal znów broni. Faul na Jureckim. Kara dla Pereza.

10. min. - Atomowy rzut Bieleckiego i jest 4:4.

9. min. - Szmal pokonany.

8. min. - Rywale trafiają w słupek. Jurecki doprowadza do remisu 3:3.

7. min. - Szmal broni rzut Pereza. Zaremba znów trafia i przegrywamy już tylko 2:3. Dodatkowo kra da jednego z Węgrów.

6.min. - Strata Węgrów. Wreszcie po indywidualnej akcji trafia Zaremba.

5. min. - Kolejna strata naszej reprezentacji. Szmal broni. W ataku znów nic nam nie wychodzi. Nadal jesteśmy bez gola.

4. min. - rzut Bieleckiego boni golkiper rywali. Atak pozycyjny rywali zakończony golem. Jest fatalnie. przegrywamy 0:3.

2. min. - Druga akcja i druga strata Polaków. 2:0 dla Węgrów.

1.min. - Rozpoczęli Polacy i zrobili źle. Strat Lijewskiego. Kontra Węgrów i gol.