Legendarny bramkarz reprezentacji Polski był zadowolony z wyników losowania grup Euro 2016. Życzyłem sobie żeby nie trafić na Włochów i Islandię. "Makaroniarze" to typowa drużyna turniejowa. Nigdy nie zachwycają swoim stylem gry, a zawsze daleko zachodzą na takich turniejach. Natomiast Islandia moim zdaniem będzie czarnym koniem tej imprezy - ocenia bohater z Wembley.

Reklama

Tomaszewski cieszy się z wylosowania Niemców. Po ostatnich meczach to oni muszą czuć przed nami respekt. Wygrali mundial, ale to my mamy najlepszego piłkarza świata. Tak, Robert Lewandowski jest najlepszym piłkarzem na świecie. Może Złotą Piłkę FIFA dostanie Messi albo Ronaldo, ale przyznana ona zostanie głosami selekcjonerów i kapitanów reprezentacji jakiś śmiesznych krajów, które nie mają pojęcia o europejskim futbolu - mówi były golkiper naszej kadry.

Według Tomaszewskiego Polaków spokojnie stać na zajęcie drugiego miejsca w grupie. Awans do kolejnej fazy Euro 2016 to cel minimum. Ukraina i Irlandia Płn spokojnie są w naszym zasięgu. Myślę, że występu kadry Adama Nawałki na tym turnieju e będziemy się wstydzić - twierdzi popularny "Tomek".