W drugiej fazie mistrzostw świata w grupie II Polacy, Szwedzi i Argentyńczycy zagrają z Chorwatami, Duńczykami i Serbami. Biało-Czerwoni mają na koncie dwa punkty. Pierwszy mecz Polacy rozegrają w sobotę. Ich przeciwnikami będą Duńczycy.

Na żywo: Szwecja - Polska 24:21

60. min. - Karny dla Szwedów. Szmal boni, ale po chwili kończy się mecz. Przegrywamy 21:24.

59. min. - Niestety tracimy piłkę. Czas dla Szwedów. Sekundy do końca. Przegrywamy 21:24. Tego nie odrobimy.

58. min. - Tkaczyk obok słupka. Strata Szwedów.

57. min. - Gol dla Szwedów. Przegrywamy 21:24. I w dodatku tracimy piłkę w kolejnej akcji. Broni Szmal.

56. min. - Karny dla Polski. Tłuczyński... gol! Kara dla Siódmiaka.

54. min. - Szmal broni. Bielecki trafia w bramkarza. Karny dla Szwedów... gol. Jest 23:20 dla gospodarzy MŚ.

52. min. - Kara dla Szweda. Strata Polaków.

50. min. - Znów gol d Szwedów. My odpowiadamy bramką Bieleckiego. Szmal broni!

48. min. - Szmal znów broni! Ale marnujemy okazję do remisu. Szwedzi trafiają i prowadzą 21:19.

47. min. - Karny dla Polaków Tłuczyński... gol!

46. min. - Szmal pokonany. Wreszcie trafia Bielecki. Szmal broni!

45. min. - Karny dla Polski. Tłuczyński... gol!

43. min. - Szmal broni! I co z tego skoro tracimy piłkę w ataku, a Szwedzi zdobywają bramkę. Przegrywamy 16:19.

42. min. - Tomczak marnuje rzut karny.

41. min. - Lijewski marnuje okazję do wyrównania. Za to Szwedzi trafiają i znów mają dwa gole przewagi.

39. min. - Tkaczyk traci piłkę. Blok Polaków i gol Tłuczyńskiego. Szmal broni!

37. min. - Kuchczyński z prawego skrzydła trafia do bramki rywali i przegrywamy już tylko 15:16. Szwedzi zdobywają 17. gola.

36. min. - Fantastycznie Lijewski. Mamy 14. bramkę. Kara dla Siódmiaka, ale piłka w rękach Polaków.

35. min. - 16. gol dla reprezentacji gospodarzy MŚ. Kara dla Szweda.

34. min. - Jaszka trafia i jest 15:13 dla rywali.

33. min. - Rzut Lijewskiego broni bramkarz. Szwedzi się nie mylą.

31. min. - Zaczynamy drugą połowę. Niestety od straty. Na szczęście Szmal broni.

30. min. - Kara dla Szweda. Karny, Tomczak gol! Przechwyt Polaków, rzut Tkaczyka... nie ma. Do przerwy przegrywamy 12:14.

29. min. - Tkaczyk rzuca w słupek. Rywale też marnują okazję.

28. min. - Tkaczyk trafia w golkipera gospodarzy. Szwedzi zdobywają 14. bramkę.

27. min. - Gol dla Szwedów. Tłuczyński nie trafia. Za to rywale się mylą i prowadzą 13:11.

26. min. - Kuchczyński doprowadza do remisu 11:11. Kara dla Szweda.

25. min. - Kara dla Grabarczyka. Karny dla Szwedów i Szmal broni!

24. min. - Karny dla Polski. Tłuczyński... nie ma.

23. min. - Bronimy! Ale po chwili strata i gol dla przeciwników.

21. min. - Przechwyt Polaków. Lijewski, remis 10:10. Czas dla Szwedów.

20. min. - Piękna akcja Tkaczyka i gol!

19. min. - Jurecki i 8:10. Strata Szwedów. Mamy piłkę.

18. min. - Po wznowieniu trafia Lijewski. To jego czwarty gol w tym meczu. Przechwyt Jurkiewicza.

17. min. - Jaszka zablokowany. Kontra i gol dla Skandynawów. Wenta prosi o czas.

16. min. - Gol dla Szwedów. Przegrywamy trzema bramkami 6:9.

15. min. - Szmal pokonany. 8:6 dla rywali. Bielecki znów w bramkarza.

14. min. - Przechwyt Polaków. Faul na Tłuczyńskim. Kara dla Szweda. Niestety tracimy piłkę.

13. min. - Karny dla Szwedów i Szmal broni! Jaszka obok słupka.

12. min. - Odpowiadamy bramką Jureckiego.

11. min. - Szmal pokonany po raz 7.

10. min. - Lijewski znów trafia z dystansu.

9. min. - Dziurawa obrona i bramka dla rywali. Strata Bieleckiego i 6:4 dla Szwedów.

8. min. - Gol dla Szwedów. Fantastycznie Lijewski, 4:4.

7. min. - Lijewski i 3:3. Kara dla Grabarczyka.

6. min. - Faul w ataku, tracimy piłkę. Piłka przelatuje nad bramką Szmala.

5. min. - Karny dla Szwedów i gol. Przegrywamy 1:2. Jaszka doprowadza do remisu. Ale po chwili 3:2 dla rywali.

4. min. - Bramkarz broni rzut Bieleckiego.

3. min. - Jurecki doprowadza do remisu. Szwedzi trafiają w słupek.

2. min. - Bielecki w słupek. Kontra Szwedów i błąd kroków. Mamy piłkę.

1. min. - Rozpoczęli Szwedzi. Szmal broni, ale piłka w rękach Skandynawów. Poprawka i gol.