Goli nie było, ale jest remis. Niemcy - Polska 0:0 po wielkiej walce [RELACJA]

| Aktualizacja:

To było starcie drużyn, które wygrały pierwsze mecze grupy C Euro 2016 we Francji. Teraz obie ekipy podzieliły się punktami. 0:0 w pojedynku z mistrzami świata sprawia, że jesteśmy jedną nogą w 1/8 finału.

wróć do artykułu
  • ~gostom
    (2016-06-16 08:31)
    Mecz wygrany w Warszawie z Niemcami 2:0 był wielkim szczęściem dla Polaków. Lepszą drużyną w tym meczu byli Niemcy. W dzisiejszym meczu są faworytami i powinni też mecz z Polakami wygrać. Ja myślę gdzieś 2:1.
  • ~Fruzia
    (2016-06-16 13:09)
    a co przewidują osły z pisuaru?...kartofel, maliniak, suczydło, maciora i reszta....
  • ~Nina
    (2016-06-16 13:32)
    Osioł to osioł
  • ~Konrad Wallenrod
    (2016-06-16 13:35)
    Mysle ze wygramy 2 - 0
  • ~Fruzia
    (2016-06-16 15:12)
    tja...ostatnio Niemcy przegrali z Polakami w p. ręczną ale i tak zostali mistrzami Europy......
  • ~jozek
    (2016-06-16 17:18)
    ~re~ fruzia -osly z pisuaru przewiduja ze zlodziejskie smieci WYLADUJA W PIERDLU !
  • ~Bibilijny
    (2016-06-16 18:25)
    Hasło Merkel dp budy nie powstało dzisiaj ani wczoraj . Od dawna wszyscy marzą by stanęła na bramce . A nasz pisdent Jarek nie pójdzie do ataku lecz stanie na obronie I będzie bronil IV RP
  • ~amira
    (2016-06-16 20:16)
    czy ktoś może wytłumaczyć dlaczego polscy kibice tak straszliwie wyją,to jakiś koszmar
  • ~romank
    (2016-06-16 22:55)
    jest swietnie,moze komisja wenecka ustali sklad polskiej reprezantacji,po remisie z niemcami
  • ~romank
    (2016-06-16 22:57)
    nasi mieli lepsze okazje do strzelenia gola
  • ~elf
    (2016-06-16 22:59)
    Budyń ze strachu przed gwizdami został w belwederze ,gdzie czerwonym winem na koszt podatnika leczy kompleksy
  • ~Jorgi
    (2016-06-16 23:13)
    Straszne dno, prawie cały mecz obrona! Niemcy swojej obrony nie mieli, dlatego cisnęli! A nasi dali tak grać i przez to był FUKS. To jest gra - dno!!!! Nie ma się z czego cieszyć!!!
  • ~dZienniku odpowiedz
    (2016-06-16 23:14)
    przecież jest 0:0 więc o co dlaczego tak nagły atak o smaku politycznym , dzienniku odpowiedz bo to tY męczysz konia
  • ~wlodek
    (2016-06-17 00:10)
    "niemcy " rozszyfrowani, bo nam chyba sie jeszcze kojarza z ta druzyna mistrza swiata, czy Bekenbauera i netzera - tamtych druzyn juz nie ma nie bedzie. Dzsiejsza reprezentacja niemiec to zlepek cudzoziemcow, turkow, albanczykow, hiszpanow i innych ladnych chlopcow dla ktoreych ME to jakis przymus. Nasza druzyna narodowa byla o niebo lepsza -poprostu sami swoi i z jajami w gaciach -braklo troche szczescia, ale nadrobia. Niemcy to ju 3 liga.
  • ~oficer prowadzący
    (2016-06-17 00:48)
    No i co szkopy - byliście lepsi? Der dziennik stara się - ale i tak zostanie zrepolonizowany! Polacy górą, a folgsdojcze - dołem !!!! Wiwat POLSKA drużyna !!!!
  • ~opinia x
    (2016-06-17 01:19)
    Przypomne ze 1 noga to kaleka "chodzi", wiec polecam zaspiewac znana nam piosenke: nic sie nie stalo... :-)
  • ~Normalne.....
    (2016-06-17 07:27)
    Niemcy byli w posiadaniu piłki przez 80% gry- to pokazuje różnicę poziomów. Gra przypominała obronę Częstochowy . Jeszcze pięć minut gry i nie pomogłaby nawet przenajświętsza panienka. Grę polskich piłkarzy oceniam jeszcze na góra dwa mecze, a potem wszyscy zaśpiewają ,że nic się nie stało.
  • ~wiśnia
    (2016-06-17 08:12)
    Dzięki prezesowi Kurskiemu jednak Polska pokonała Niemcy bezdyskusyjnie. Na mecz z Ukrainą połączenie TVP1 i TVP2 też powinno zapewnić nam sukces.
  • ~Julka
    (2016-06-17 08:57)
    Brawo Lewandowski, brawo Fabiański -dzięki całej drużynie

Może zainteresować Cię też: