Warszawa
Reklama

Euro 2016: W takich luksusach mieszkają we Francji polscy piłkarze. W La Baule kadrze Nawałki nie brakuje niczego

8 czerwca 2016, 06:00
Podczas poprzednich wielkich imprez, np. mistrzostw świata 2006 w Niemczech i Euro 2008 w Austrii (oraz Szwajcarii), biało-czerwoni mieszkali w niewielkich miejscowościach, które szczyciły się goszczeniem piłkarzy. Świadczyły o tym m.in. grzecznościowe napisy w języku polskim oraz liczne biało-czerwone flagi na placach i wzdłuż ulic.
Podczas poprzednich wielkich imprez, np. mistrzostw świata 2006 w Niemczech i Euro 2008 w Austrii (oraz Szwajcarii), biało-czerwoni mieszkali w niewielkich miejscowościach, które szczyciły się goszczeniem piłkarzy. Świadczyły o tym m.in. grzecznościowe napisy w języku polskim oraz liczne biało-czerwone flagi na placach i wzdłuż ulic. / PAP/EPA / EDDY LEMAISTRE
Urokliwa nadmorska miejscowość La Baule będzie od wtorku bazą polskich piłkarzy podczas Euro 2016. Idealna na wypoczynek i regenerację sił, ale chyba to jedno z ostatnich miejsc we Francji, gdzie można poczuć atmosferę turnieju.

Powiązane

Reklama
Reklama
Reklama
Zobacz
Reklama