Francja ma powody do radości. "Trójkolorowi" wygrali mecz otwarcia Euro 2016. ZDJĘCIA

Francja - Rumunia
Francja - Rumunia / PAP/EPA / GEORGI LICOVSKI
Piłkarze reprezentacji Francji wystawili na próbę nerwy swoich kibiców. W meczu otwarcia Euro 2016 do 89. minuty remisowali z Rumunią 1:1. Dopiero tuż przed końcem spotkania trzy punkty gospodarzom turnieju zapewnił Dimitri Payet.

Tematy:
Euro 2016 mecz otwarcia payet giroud stancu aktualności Rumunia Francja.

Komentarze (13)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
  • stary emigrant z paryza
    2016-06-11 01:11
    na jednenascie nazwisk w druzynie francuskiej, tylko 2 mialy brzmienie francuskie, jeden tylko zawodnik spiewal caly hymn, nie bylo nawet prezydenta francji i to w dniu otwarcia. Zadna koszulka nie miala widoczengo godla francji. Bardzo podobali mi sie biali Rumuni, ktorzy czesto zeganli sie krzyzem tak jak my Polacy, dlatego kibicowalem tej druzynie i beda kibicowal kazdej chrzesciajnkiej druzynie.
    3
    pokażukryj odpowiedzi (2)
    zgłoś
  • Ozz
    2016-06-11 02:33
    Francjo czy twoje zaplecze intelektualne tez tak wyglada?
    2
    zgłoś
  • Zozo
    2016-06-11 06:52
    Murzyni wygrali a nie Francuzi,jaka to drużyna narodowa?Taka będzie niebawem zjednoczona Europa.Podobali mi sie Rumuni,żałuje,ze nie wygrali.
    1
    zgłoś
  • abc
    2016-06-11 00:46
    Jezus ale drużyna. Widziałem tylko trzech białych a jeden z tych był kościelny. Reszta to same czarne...dziękuję za takie cos ;-) biedny kraj...
    2016-06-11 02:46
    Moje wspolpracownice z Rumunii nie przyszly dzisiaj do lasu, bo mecz ogladaly, a ja sie nie moglam wyrobic. Myslalam ze mi sie doooo pa zapali. Ale jak nasi beda grali, to im sie doooo pa zapali, go ja siedze w domu I ogladam.