Jakub Świerczok (zdobywca bramki dla Polski): Najważniejsze, że zdobyłem swoją pierwszą bramkę (w kadrze - PAP) i mam nadzieję, że teraz worek się rozwiąże. Szkoda trochę trafienia w poprzeczkę, ale nie ma co teraz nad tym rozmyślać. 1:1 - myślę, że momentami nieźle to wyglądało. Teraz trzeba się skupić na treningach, aby gra wyglądała jeszcze lepiej. Brakowało nam klarownych sytuacji, aczkolwiek w takim składzie graliśmy ze sobą pierwszy raz.

Reklama

Mateusz Klich (pomocnik reprezentacji Polski): Przeciwnik był bardzo wymagający. Wiadomo, że jest trochę rzeczy do poprawy, jednak graliśmy w eksperymentalnym ustawieniu. Były momenty fajne, brakowało trochę sił, ale mamy za sobą tydzień ciężkich treningów. Mieliśmy swoje sytuacje, mogliśmy strzelić, sam miałem bardzo dobrą okazję, którą powinienem był wykorzystać. Mogliśmy ten mecz spokojnie wygrać, wydaje mi się, że mieliśmy lepsze sytuacje niż Rosjanie.

Łukasz Fabiański (bramkarz reprezentacji Polski): Zawsze jest niedosyt, kiedy się wpuszcza bramkę. Byłem nieźle ustawiony, ale strzał był z bliska. Rosja ma naprawdę dobrą ekipę. Na Euro zagramy ze Słowacją i Szwecją, które pewnie prezentują podobny poziom. To był dla nas naprawdę dobry sprawdzian.