(Robert) Lewandowski wyzdrowiał po urazie, (Piotr) Zieliński też jest w formie, a (Grzegorz) Krychowiak, (Jan) Bednarek i (Wojciech) Szczęsny są stabilnie dobrzy. I dlatego przyznajemy reprezentacji Polski pierwszeństwo w pierwszym etapie mistrzostw Europy - prognozuje portal Championat. com. Reprezentacja Słowacji, według komentatora, w tym momencie wygląda na outsidera w swojej grupie na Euro.

Reklama

Portal wskazuje przy tym, że przygotowaniu biało-czerwonych przed mistrzostwami zaszkodziły "kontuzje i eksperymenty", dlatego ich status jako faworytów można podać w wątpliwość. Niemniej, teraz już powrócili do polskiej drużyny jej najważniejsi zawodnicy.

Reprezentacja Polski już dawno nie jest faworytem wielkich mistrzostw, ale zawsze może zaskoczyć - ocenia portal Sport24.ru. Prognozuje zwycięstwo biało-czerwonych nad Słowakami.

Polska, ze względu na klasę zawodników nie powinna patrzeć na innych rywali, a po prostu grać z pozycji siły - doradza rosyjski portal przed poniedziałkowym meczem w Sankt-Petersburgu.