Słoweński siatkarz: Cieszę się, że pokonaliśmy aroganckich Polaków. Pokazaliśmy im, kto tu rządzi

| Aktualizacja:

"Przy takiej publiczności gra się znacznie łatwiej. Szkoda, że finał nie jest w Lublanie" - przyznał libero reprezentacji Słowenii Jani Kovacic po półfinałowej wygranej z Polską 3:1 w mistrzostwach Europy siatkarzy.

wróć do artykułu
  • ~Autor
    (2019-09-29 18:54)
    Tak nas postrzegają za naszą politykę i koncepcję utworzenia Trójmorza.
  • ~anoi
    (2019-09-29 10:34)
    antypatycznosc czesto uznawana jest za arogancje !
  • ~anoi
    (2019-09-29 10:28)
    tak sie konczy fatalna gra w polaczeniu z arogancja !
  • ~donPaolo
    (2019-09-28 21:55)
    Ciekawe czemu nikt nie wspomniał o fakcie niedostępności dla Polaków biletów na mecz. Jak się ma praktycznie tylko swoich kibiców to zawsze jest łatwiej.
  • ~K.. A
    (2019-09-28 21:50)
    Zobaczymy co powiedzą po finale cwaniaczki 😁😁😁
  • ~kibic
    (2019-09-28 21:46)
    Niech sobie polatają po całej europie, najpierw cały dzień poczekają na lot a potem przylecą na mecz do Polski z nami. Wtedy możemy porozmawiać o arogancji.
  • ~Cywil
    (2019-09-28 20:15)
    Do siatkarza Słowenii . Miałbyś charakter jak byś się przyznał do czterech odbić piłki . Nie macie charakteru . To nie sportowe
  • ~Prawdziwy polak
    (2019-09-28 20:09)
    Jakich Polaków tam gra czarny który nie zna i nie śpiewał hymnu polskiego,nawet trener Belg śpiewał. Sport schodzi na psy,za jakiś czas będzie takie multikulti. przykład ,że w reprezentacji z RPA będą grali biali i żółci, w Chinach będę grali czarni i biali, itp itd. jaka kadra... Żal. chodzi o pieniądze,to nie sport tylko chory biznes. Bardzo dobrze że przegrali...
  • ~8uijklm,
    (2019-09-28 19:57)
    Mysle, ze wygrana z Niemcami, Rosjanami, Francuzami to wiecej niz przegrana ze .........Slowencami.
  • ~0opülöä.-
    (2019-09-28 17:58)
    Tytul to nawet nie cytat. dziennik sie nie wstydzi?
  • ~Ck
    (2019-09-28 14:51)
    To że wygrali z naszymi 3 raz z rzędu W ME nie zmienia faktu , że są nadal będą drużyną mniej utytuowaną od naszej
  • ~Mika
    (2019-09-28 14:18)
    To chore co piszecie nikt nie byl arogancki wobec Slowenni , cala ta organizacja byla chora wszyscy siedzieli na miejscu tylko my kursowaliśmy od poczatku obawiali sie naszej druzyny ,a z tymi biletami to juz wogóle porazka , i kto tu zadzieral nosa .
  • ~Marek M.
    (2019-09-28 11:51)
    Wolę przegrany bój o finał M.E. niż np porażkę3:0 W Gdańsku w eliminacjach. Chłopaki zagrali słabo jako zespół , a i tak byli blisko , gdyby nie skandaliczna decyzja sędziów w końcówce 4 seta bylibysmy w Finale ME.
  • ~LOTNIK
    (2019-09-28 09:46)
    Ja jestem dumny z naszych siatkarzy mimo że mecz im nie wyszedł to i tak dali z siebie wszystko. Napewno na to co się stało miała wpływ sytuacja z samolotem i potem jeszcze cały łańcuszek który się z tym wiązał. N. P gra w państwie przeciwnika, sędzia z po krewnego państwa i wiele innych jeszcze rzeczy. A nasi chłopcy i tak są naprawdę klasową drużyną i godnie reprezentują nasz kraj i nasze Barwy Narodowe. Chwała im za to.
  • ~Nik
    (2019-09-28 09:27)
    Aroganckie to jest wlasbie takie gadanie, bo nie swietna gra Slowencow wygrala, a komometny pazdzierz w wykonaniu Polakow, z "cudnym" rozdaniem Fabianka na czele, kompmetnym brakiem bloku i gowniana zagrywka.
  • ~Red is good
    (2019-09-28 09:01)
    Słowenia bękart z byłej Jugosławii
  • ~Dittmer
    (2019-09-28 07:17)
    To nawet dobrze, że nasi przegrali, bo myśleli, że już do końca będą wygrywać po 3:0. Przyda im się taki zimny prysznic.
  • ~Werty
    (2019-09-28 05:42)
    Słowenia to fałszywy naród
  • ~Rafi
    (2019-09-28 01:45)
    Słoweńcy grali mądrzej. Wybijali z rytmu, wygrywali ważne piłki, długie wymiany,świetnie bronili. Odbierali naszym pewność siebie. Mnie brakowało zmian, nieoczywistych, aby zaskakiwać gospodarzy. Arogancja duże słowo, ładne przeprosiny po trafieniu piłka. Czy rozproszenie kibiców,po trybunach, wykupienie biletów było o.k? A wałek z 4 odbiciami w pierwszym secie? Mamy świetną drużynę, dzięki za emocje. Słoweńcom będę kibicować w finale, zobaczymy ile są warci po za domem.
  • ~huehue
    (2019-09-27 23:13)
    Coś w tym jest. Myślę o dziennikarzu, który już przed meczem przepraszał słoweńskiego taksówkarza za naszą wygraną. Taksiarz odpowiedział: Rosjanie tak samo mówili - czyli złotówa mądrzejszy od etatowego profesjonalisty.