Specjalne ceny, szeroka oferta i wiele kategorii sprzętowych – podczas mistrzowskiej akcji Komputronik każdy znajdzie więc coś dla siebie. Firma wprowadziła bowiem przeceny na płyty główne, pamięci, dyski twarde i SSD, słowem wszystko, czego rasowemu graczowi potrzeba, by spędzić wesoło letnie miesiące przy dobrych grach i ulepszonym sprzęcie.

Reklama

Do tego nie jest to promocja tylko najtańszych urządzeń mało znanych firm. Komputronik – podczas oferty promocyjnej – oferuje bowiem przecenione topowe komponenty uznanych producentów. Można więc kupić mocne procesory zarówno Intel jak i AMD, czy najbardziej pojemne i najszybsze dyski twarde Cruciala czy Samsunga albo bardzo dobre zestawy chłodzenia wodnego, czy wentylatorów Corsair. W promocji jest też pamięć DRAM zarówno do notebooków, jak i desktopów (dostępne są także kości pamięci z podświetleniem RGB).

SPRAWDŹ OFERTĘ NA DYSKI WEWNĘTRZNE W AKCJI CELNY STRZAŁ>>>

Przeceny też nie są symboliczne. Gdy już uda się złożyć peceta z nowych części, może się okazać, że da się w ten sposób zaoszczędzić ponad kilkaset złotych.

Co ważne, oferta promocyjna przeznaczona jest też dla bardziej poważnych klientów, bo w wersji firmowej można m.in. kupić przeceniony sprzęt AGD, zestawy komputerowe, smartfony, projektory, smart zegarki itp. uznanych producentów i w atrakcyjnych cenach.

A jeśli ktoś nie chce kupić samych komponentów, tylko woli gotowy, już złożony i skonfigurowany komputer, to w ofercie wyprzedażowej są także przygotowane autorskie desktopy gamingowe, przygotowane przez ekspertów Komputronik. Co ważne, jeśli dobierze się do nich tzw. Gwarancję Beztroski, czyli ubezpieczenie od przypadkowego zniszczenia czy uszkodzenia sprzętu, to można zakupy rozłożyć nawet na 50 rat 0 proc. Co w przypadku kupowania dość drogiego sprzętu może okazać się wybawieniem dla domowego budżetu i pozwoli kupić coś lepszego, niż początkowo planowaliśmy.

Oczywiście towary w cenie promocyjnej można też kupić na raty bez dodatkowego ubezpieczenia. Da się je zamówić albo przez telefon, albo przez internet. A jeśli jesteście w klubie Komputronik, to na zwrot macie nie 14, a aż 30 dni. Towar można też odebrać osobiście w salonie – część produktów jest bowiem dostępnych tam od ręki

Spokojnie można więc z promocyjnych ofert złożyć nowy lub zmodernizować nasz stary komputer. Wszystko po to, by – na przykład - wcielić się w którąś z drużyn i na wirtualnym boisku rozegrać własny turniej Euro 2020. Dobrze więc, że akurat przed wakacjami, gdy uczniowie i studenci mają więcej czasu na granie, pojawiła się taka promocja, pozwalająca oszczędzić całkiem niezłą kwotę, a przy tym być pewnym, że kupujemy sprzęt markowy i na gwarancji. Dodatkowo możemy też liczyć na fachowe porady sprzedawców, dzięki którym nie kupimy czegoś, co nie będzie do naszego komputera pasować.

SPRAWDŹ OFERTĘ NA KOMPONENTY W AKCJI CELNY STRZAŁ>>>