W galerii zdjęć i filmów widać te związane z jej karierą piłkarską, ale również takie, które pokazują jej życie prywatne. Dla niektórych fanów szczególnie interesujące może być zdjęcie nr. 4, na którym widać krągłości zawodniczki Aston Villi.

Reklama

W okolicznościowym wpisie, Lehmann przedstawia ważne dla siebie chwile związane z grą w reprezentacji Szwajcarii oraz w angielskim klubie. Do zdjęć piłkarka dodała obszerny opis:

"Myślę, że w tym roku miałem wiele upadków i wzlotów, dorosłam i wiele się nauczyłem jako człowiek. Granie na mistrzostwach świata ze Szwajcarią, wygranie wielu meczów z Aston Villą — cieszyłam się każdą chwilą na boisku piłkarskim. Chcę podziękować mojej rodzinie, fanom, koleżankom z drużyny i moim przyjaciołom za to, że zawsze mnie wspierają. W tym roku potrzebowałem wsparcia jak nigdy dotąd, udało się, a to tylko dzięki Wam wszystkim! Zawsze będę ciężko pracować i starać się być najlepszą wersją samej siebie. Tak, żebyście wszyscy byli ze mnie dumni. Piłka nożna to moje życie!" - napisała napastniczka.