Dokładna liczba biletów nie jest jeszcze znana, wiadomo jednak, że będzie ona mocno ograniczona. Ich zakup możliwy będzie tylko przez fanów z krajów, których reprezentacje zakwalifikowały się do 1/8 finału, i prowadzony wyłącznie przez portal uefa.com.

Na platformie sprzedażowej są jeszcze dostępne wejściówki na trzy mecze rozgrywek grupowych w tym spotkanie Polska - Ukraina. Większość biletów, w tym wszystkie na mecz biało-czerwonych, kosztuje 145 euro i należy do kategorii pierwszej, a więc obejmuje miejsca na środku trybuny głównej lub przeciwległej. O wiele taniej, bo za 20 euro, zobaczyć można rozgrywany na Stade de France mecz Islandii z Austrią, organizator zastrzega jednak, że przy tej cenie widoczność murawy będzie w znacznym stopniu ograniczona.

Jak do tej pory najwięcej widzów - 75 113 oglądało mecz otwarcia pomiędzy Francją a Rumunią, drugim pod względem popularności spotkaniem był pojedynek Polski z Niemcami, podczas którego zawodników na stadionie dopingowało 71 648 kibiców.