Reklama

Reklama

Reklama
Warszawa

Reklama

Reklama

Kontuzjowany Ronaldo zniesiony z boiska. Płakał z bólu [ZDJĘCIA]

10 lipca 2016, 21:54
Ronaldo i Payet zderzyli się kolanami. Francuz bez problemu pobiegł dalej, natomiast Portugalczyk padł na murawę i musiał skorzystać z pomocy służb medycznych. Chwilę później wrócił na murawę, ale po paru minutach znów się przewrócił. Następnie sztab medyczny podjął kolejny wysiłek przywrócenia do pełnej sprawności jednego z najlepszych piłkarzy na świecie, ale po chwili Ronaldo pokazał trenerowi, że konieczna będzie jednak zmiana. Opuścił boisko w 25. minucie na noszach. Do tego czasu był wynik 0:0.
Ronaldo i Payet zderzyli się kolanami. Francuz bez problemu pobiegł dalej, natomiast Portugalczyk padł na murawę i musiał skorzystać z pomocy służb medycznych. Chwilę później wrócił na murawę, ale po paru minutach znów się przewrócił. Następnie sztab medyczny podjął kolejny wysiłek przywrócenia do pełnej sprawności jednego z najlepszych piłkarzy na świecie, ale po chwili Ronaldo pokazał trenerowi, że konieczna będzie jednak zmiana. Opuścił boisko w 25. minucie na noszach. Do tego czasu był wynik 0:0. / PAP/EPA / ETIENNE LAURENT
Kapitan piłkarskiej reprezentacji Portugalii Cristiano Ronaldo opuścił boisko z kontuzją w 25. minucie finałowego meczu mistrzostw Europy z Francją. Gwiazdor Realu Madryt zderzył się z Dimitrim Payetem i kilkanaście minut później nie był w stanie grać dalej.

Powiązane

Reklama
Reklama

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:
Zobacz

Reklama

Reklama
Reklama