Dostęp do kanałów Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3, gdzie można obejrzeć kodowane mecze Euro 2016, na platformie internetowej Ipla, kosztuje 99 zł. Wielu kibiców kupiło pakiet na Ipli ze względu na jej mobilność. Transmisje z kodowanych meczów Euro 2016 można oglądać nie tylko na ekranach telewizorów, ale także w telefonach, tabletach czy na laptopach.

Jednak, wielu użytkowników ma spore problemy techniczne z usługami oferowanymi przez Iplę. Narzekają głownie na słabą jakość sygnału i częste problemy z jego stabilnością. Swoim oburzeniem internauci dzielą się m.in.: na Twitterze.

Platforma Ipla należy do Cyfrowego Polsatu. Firma nadal bada sprawę problemów z transmisją kodowanych meczów Euro 2016. - Prosimy naszych abonentów o nadsyłanie szczegółowego opisu problemów na pomoc@ipla.pl, żeby precyzyjnie zidentyfikować, co mogło być powodem niedogodności – mówi portalowi wirutalnemedia.pl Olga Zomer, rzeczniczka prasowa Cyfrowego Polsatu.

Nie wiadomo nadal, czy Polsat w jakiś sposób zrekompensuje klientom zaistniałe problemy z transmisjami kodowanych meczów Euro 2016 na Ipli.