Faworytkami środowego spotkania były koszykarki z Półwyspu Iberyjskiego, które dzięki trafieniom Isabel Sanchez i Eriki De Souza, już po dwóch minutach prowadziły 9:2. Zawodniczki CCC miały spore problemy ze skonstruowaniem akcji, ale szybko udało im się opanować nerwy i na niespełna dwie minuty przed końcem kwarty m.in. dzięki dobrej grze Evanthii Maltsi objęły prowadzenie (21:20). Ostatnie słowo w tej części meczu należało jednak do Hiszpanek, które na przerwę schodziły z przewagą dwóch punktów.

Początek drugiej kwarty był wyrównany. W miarę upływu czasu zaczęła się jednak zaznaczać coraz wyraźniejsza przewaga wicemistrzyń Polski, które poprawiły obronę, zdobyły jedenaście punków z rzędu i po 20 minutach prowadziły 48:35.

W trzeciej części meczu spotkanie ponownie się wyrównało, ale polkowiczanki utrzymywały bezpieczną, kilkupunktową przewagę. Znakomicie na rozegraniu radziła sobie Sharnee Zoll (w sumie zdobyła 14 punktów i miała 10 asyst), a pod koszami niepodzielnie panowały Iva Perovanovic i Agnieszka Majewska. Gospodyniom dopiero w końcówce udało się odrobić cześć strat, ale i tak po 30 minutach przegrywały 57:67.

Czwarta kwarta była niezwykle zacięta. Hiszpanki od samego początku narzuciły szybkie tempo chcąc odrobić straty i na 2 minuty przed końcem meczu przewaga CCC stopniała do zaledwie jednego punktu (77:76). W emocjonującej końcówce podopiecznym trenera Arkadiusza Rusina udało się jednak powstrzymać rozpędzone rywalki i ostatecznie wygrały 85:78.

W kolejnym meczu wicemistrzynie Polski zmierzą się w Polkowicach 7 grudnia z tureckim Fenerbahce Stambuł.

Perfumerias Avenida Salamanka - CCC Polkowice 78:85 (24:22, 11:26, 22:19, 21:18).

Punkty: Perfumerias Avenida Salamanka - Erika De Souza 22, Dewanna Bonner 16, Isabel Sanchez 14, Marta Xargay 9, Lucilla Pascua 8, Marta Fernandez 6, Laura Antoja 3, Alisson Featser-Strong 0, Jael Freixanet 0, Anna Vajda 0.

CCC Polkowice - Evanthia Maltsi 28, Iva Perovanovic 15, Sharnee Zoll 14, Agata Gajda 9, Megan frazee 9, Agnieszka Majewska 8, Waleria Musina 2.