Przeprowadzone dwukrotnie badania przyniosły niezadowalające wyniki, więc z transferu zrezygnowano.

Reklama

Byłego zawodnika m.in. Partizana Belgrad i włoskiego SPAL Ferrara zachwalał trener stołecznej drużyny Czesław Michniewicz.

Marko Jankovic to zawodnik bardzo zaawansowany technicznie, umiejący rozwiązywać trudne sytuacje boiskowe w niekonwencjonalny sposób. Tego nam troszkę brakowało i stąd też mieliśmy mniej sytuacji na wprost bramki. Marko ma w sobie nieszablonowość, dobre uderzenie, pomysł na tworzenie małej gry. Bardzo liczę na niego. Może grać na dwóch pozycjach, jako środkowy pomocnik i na prawej stronie pomocy. Cały czas jest w ruchu i się przemieszcza - mówił jeszcze w piątek Michniewicz.

Problemy kadrowe Legii

W niedzielę Legia nieoczekiwanie przegrała z Podbeskidziem Bielsko Biała 0:1. Stołeczna drużyna nie przystąpiła do tego spotkania w optymalnym zestawieniu. Za żółte kartki pauzował Artur Jędrzejczyk, ze względu na problemy zdrowotne nie zagrał Ariel Mosór. W piątek poinformowano, że Gruzin Walerian Gwilia uzyskał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa. Zawodnik przebywa w izolacji, podobnie jak Cezary Miszta i trzech członków sztabu.