Warszawa

Najpierw Anglicy i Rosjanie, teraz Chorwaci. Kolejni kibice zakłócili mecz Euro 2016. ZDJĘCIA

18 czerwca 2016, 00:01
Do incydentu doszło na kilka minut przed ostatnim gwizdkiem sędziego w meczu grupy D. / PAP/EPA / ROBERT GHEMENT
Chorwaccy kibice wrzucili race na boisko i doprowadzili do przerwania meczu tego kraju z Czechami na piłkarskich mistrzostwach Europy we Francji. Sędzia przerwał spotkanie w Saint-Etienne przy stanie 2:1 dla Chorwacji, a po kilku minutach rywalizację wznowiono. To drugi incydent w trakcie meczu Euro 2016. Pierwszym był atak chuliganów z Rosji na Anglików podczas meczu tych reprezentacji.